• Ukrainian (Ukraine)
  • Russian (Russian Federation)
  • English (United Kingdom)

Цікаві сторінкиtizer

Ужгородський район

Ужгородський район розташовується в Закарпатській області та межує з Угорщиною і Словаччиною - на півдні та заході, з Перечинським районом - на півночі, з Берегівським та Мукачівським - на сході та південному сході відповідно. Через район протікають ріки - Уж, Тиса, Латориця, є багато каналів, ставків та водосховищ. Ужгородський район виник в 1946 році.
Ужгородський край надзвичайно гарний прородній та історичний район. Більша частина території району розташована у Закарпатській низовині. На півночі охоплює передгір'я та частину Вігорлат - гутінського хребта. Гора Дунавка є найвищою в Ужгородському районі і має висоту 1018 м.
Значний туристично-рекреаційний розвиток на Ужгородщині мають пмт. Середнє, села: Нижнє Солотвино, Горяни і Невицьке, Кам'яниця. Через ці населені пункти проходять цікаві маршрути для туристів, автотуристів, велотуристів.
На Ужгородщині можна відвідати чудові пам'ятники архітектури, що мають національне значення, і свідчать про героїчну історію предків, дегустаійні зали, церковні та фортифікаційні споруди, курорти з мінеральними і термальними водами, що мають цілющі властивості. пам'ятники садово-паркового мистецтва. Побувайте в кам'яній церкві св. Ганни 11 століття, що знаходиться в с. Горяні, старовинному замку 13 століття в урочищі Невіцьке, аристократичних палацах сімей Другетів та Плотені в селі Урочище Лаз та середньовічному замку в с. Середнє. Селище Середнє є ще й одним з центрів виноградарства та виноробства в Закарпатті. В селі Андріївка працюють центри кінного туризму.
Запрошуємо на відпочинок та подорож по казковій Ужгородщині!

Готелі

Готель-ранчо «ЗОЛОТА ГОРА»****

Готель-ранчо «ЗОЛОТА ГОРА»****

Ціна місця: від 115 грн з персони
Всього місць: 110
Санвузол: в номері

Детальніше

Приватний сектор

«ЛІСОВА САДИБА»

«ЛІСОВА САДИБА»

Ціна місця: від 70 грн з персони
Всього місць: 7
Санвузол: на поверсі

Детальніше

Зелена садиба «ЛІСОВИЙ ГОРІШОК»

Зелена садиба «ЛІСОВИЙ ГОРІШОК»

Ціна місця: від 50 грн з персони
Всього місць: 11
Санвузол: на поверсі

Детальніше

Ресторани

pr-energy БізнесМен  bosch-logo